GenoPro või Brother's Keeper?

Arvutiabi
Vasta
p33t
Postitusi: 4
Liitunud: Teisipäev 13. Veebruar 2007, 14:41:02
Status: Eemal

GenoPro või Brother's Keeper?

Postitus Postitas p33t »

Küsimus pealkirjas. Paluks põhjendust ka. Mulle endale meeldib visuaalilt ja kasutamisvõimaluste poolest rohkem GenoPro, siin aga tundub, et rohkem kasutatakse BK-d? Miks?
Mati Kuusemets
Postitusi: 13
Liitunud: Kolmapäev 30. November 2005, 11:52:11
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Mati Kuusemets »

Brother's Keeper on shareware, seepärast ilmselt ka laialdasem kasutamine. GenoPro tundub aga märksa kasutajasõbralikum. Ise kasutan GenoPro´d ja olen väga rahul. Pidevalt ilmuvad ka programmi uued versioonid, kus on meeldivaid täiustusi. Eks valik on igaühe enda teha, mis kellegile rohkem meeldib.
Arvo Ruustal
Postitusi: 69
Liitunud: Neljapäev 21. Juuli 2005, 10:59:07
Status: Eemal

Postitus Postitas Arvo Ruustal »

Soovitan Legacy Standard Edition (it is free), suurte võimalustega.

http://www.legacyfamilytree.com/
Arvo Ruustal
Kalev Kask
Postitusi: 396
Liitunud: Laupäev 13. Jaanuar 2007, 17:12:01
Asukoht: Juuru
Status: Eemal

Postitus Postitas Kalev Kask »

Olen mõlema programmiga tutvunud. Nõustun Matiga - eelistan samuti neist kahest GenoPro-d. Kasutan samuti ise seda. Olen sellega väga rahul :D :D :D . Väga mitmekesine programm. Eriti olen rahul tabeli koostamise osaga - väga arusaadav( arusaadavus ongi minu arvates tabelil kõige tähtsam). Samuti on ankeedid, iga inimese kohta eraldi, väga põhjalikud. :idea: Soovitan kindlasti kõigile GenoPro programmi.
fred.puss
Postitusi: 352
Liitunud: Teisipäev 19. Juuli 2005, 18:09:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas fred.puss »

Kuidas GenoPro või ka teiste programmide kasutajad on lahendanud vana/uue kalendri küsimuse? Kuidas sisestate kuupäevi? Kas nende puhul, kes elasid uue kalendri ajal, kasutate mõlemaid kuupäevi? Kui uue kalendri kuupäeva pole ette tulnud, kas siis arvutate ise ümber? Milliseid võimalusi programmid eri kuupäevade paralleelseks esitamiseks pakuvad?
Fred Puss
Juhataja
Eesti Isikuloo Keskus
http://www.isik.ee

Palun erasõnumeid mitte saata - saatke e-kiri fred@isik.ee
Mati Kuusemets
Postitusi: 13
Liitunud: Kolmapäev 30. November 2005, 11:52:11
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Mati Kuusemets »

Kasutan GenoProd ja olen püüdnud kuupäevad sisestada vana kalendri kehtimise ajal ka selle järgi. Kahjuks ei saa kuupäevale lisada märget kalendri kohta. Küll aga saab lasta programmil kuupäevad ümber arvutada, siis aga arvutab muidugi kõik kuupäevad ringi. Kalendri valikuid on kokku viis. Gregoriuse, Juliuse, Hebrea, Korea ja Tai. Hea oleks muidugi kui arvutaks ainult vana kalendri kehtivuse aegsed kuupäevad ringi. See aga väga keeruline, kuna üleminek toimus eri maades erineval ajal.
Arvo Ruustal
Postitusi: 69
Liitunud: Neljapäev 21. Juuli 2005, 10:59:07
Status: Eemal

Postitus Postitas Arvo Ruustal »

Mati Kuusemets kirjutas:Brother's Keeper on shareware, seepärast ilmselt ka laialdasem kasutamine.
Jaosvara (shareware) korral on programm vaba kasutamiseks teatud arv päevade (harilikult 15 voi 30 päeva) jooksul voi saab seda vabalt käivitada teatud arv kordi. Pärast sellise teile antud testimisperioodi loppemist tuleb programm selle loojalt teatud summa eest osta voi arvutist kustutada. Kuna aga mitmed jaosvara programmid töötavad ka pärast testperioodi, kasutatakse seda sageli kurjasti ära.

http://www.estada.ee/internet2002/tarkvara.htm
Arvo Ruustal
maidu.leever
Postitusi: 676
Liitunud: Kolmapäev 20. Juuli 2005, 12:05:07
Asukoht: Pärnumaa (Läänemaa)
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas maidu.leever »

fred.puss kirjutas:Kuidas GenoPro või ka teiste programmide kasutajad on lahendanud vana/uue kalendri küsimuse? Kuidas sisestate kuupäevi? Kas nende puhul, kes elasid uue kalendri ajal, kasutate mõlemaid kuupäevi? Kui uue kalendri kuupäeva pole ette tulnud, kas siis arvutate ise ümber? Milliseid võimalusi programmid eri kuupäevade paralleelseks esitamiseks pakuvad?
Olen püüdnud andmed esitada sündmuse toimumise ajal kehtinud kalendri järgi.

Kasutan BK6.2.45-e
Registreeritud versioon võimaldab ka ise tekitada sündmusi. Kui on uue kalendri järgi (inimene on elanud kalendrivahetuse ajal) siis kasutan oma tehtud sündmust "Sündinud UKJ". Samas võib igale inimesele lisada ka 999 erinevat sünnikuupäeva jne. Iga sündmuse kohta märkused, allikad jne. Märkustena võib lisada tekstifaile või kirjutada ise (kas või 999), allikatele saab lisada ka pilte või muid faile, viiteid veebilehele jne.
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”