Kas keegi on proovinud AncestorSync beetat?

Arvutiabi
Vasta
Arvo.Jägel
Postitusi: 939
Liitunud: Laupäev 18. Detsember 2010, 14:20:12
Status: Eemal

Kas keegi on proovinud AncestorSync beetat?

Postitus Postitas Arvo.Jägel »

Avastasin sellise huvitava programmi nagu AncestorSync, mis vastab üsna täpselt minu ettekujutusele sobivast vahetükist Geni ja lauapealse genealoogilise andmebaasi vahel.
Asja idee on siis sünkroniseerida andmeid Geni ja arvutis oleva andmestiku vahel - nii on ühtepidi tagatud koostöö ja maailmapuu muutuste jälgimine Genis ja teistpidi suguvõsa säilimine isiklikus arvutis ka juhul, kui Geni pillid kottu paneb või kasvõi internetti mõnda aega saadaval ei ole.
Sünkroniseerimine tähendab seda, et kui keegi Genis midagi muudab, siis see jõuab mõne aja jooksul ka isiklikku andmebaasi ja vastupidi.

Neil on plaanis seda programmi pakkuda hinnaga 15 dollarit aastas, aga hetkel on kättesaadav beetaversioon, mis on ilmselt tasuta. Aadress: http://ancestorsync.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas keegi on seda katsetanud? Kui jah, siis ka milliste lauapealsete programmidega ja millised on tulemused?

Ma ise alles plaanin seda proovida ja ei oska eriti lauapealset andmebaasi valida, vast Legacy tundus selline kiirem ja mugavam olema. Olen küll seni oma võsa MyHeritage Family Tree Builderis hoidnud, aga selle asja andmebaase Ancestorsync kahjuks ei tunnista.
Hallis kirjas jutud on lihtsalt loba, postituse väärtuslik osa on ikka musta värviga :)
NB! Hetkel tunnen huvi Harku Kask'ede vastu!
raskar
Postitusi: 40
Liitunud: Pühapäev 08. November 2009, 21:59:11
Status: Eemal

Re: Kas keegi on proovinud AncestorSync beetat?

Postitus Postitas raskar »

Proovisin seda kunagi varem, kui neil oli liiklus vaid ühepoolne. Siis toimis kõik kenasti. Viimasel ajal pole proovind, nii et ei tea kuidas neil see kahe suunaline sünkroniseerimine toimib.
Otsitavad perenimed: Abolin, Eichelmann, Grünfeld, Jõgi, Kampus, Karja, Kronk, Lausing, Lillihain, Mattisen, Mei, Nibärk, Nienberg, Niinberg, Retsniko, Seeba, Seebach, Tamm, Tapfer, Tapwer, Uus, Wahher, Woitk
Vasta

Mine “Arvutiprogrammid”