Laupmannid, von Suhdenid, Burchartid

Sakslased Eestis
Vasta
raulkalev
Postitusi: 2
Liitunud: Neljapäev 26. Mai 2011, 22:06:05
Status: Eemal

Laupmannid, von Suhdenid, Burchartid

Postitus Postitas raulkalev »

Tere!

Olen oma sugupuud uurides jõudnud välja kolme küsimärgini, millest edasisaamine eeldab ilmselt professionaalsemaid oskusi kui minul. Äkki oskab keegi aidata?

1. Kui palju on Eestis raeapteeki pidanud Burchartite järeltulijaid? Mis on saanud sellest suguvõsast pärast 1920 aastaid, mil nad jäädavalt Eestiga hüvasti jätsid? Jah, ka Glehnid, jpt pärinevad samast sugupuust, kuid siiski huvitaks ennekõike Burchartite põhiharu areng...
2. Las keegi on kuidagi puutunud kokku von Suhdenide ja Laupmannidega? Esimesed tegutsesid Tallinnas, teised Narvas kuid ilmselt ka Sankt Peterburis. Kummastki suguvõsast ei tea ma peale üksikute oma esivanemate nimede kahjuks midagi....

Olen tänulik iga vihje eest!

Lugupidamisega,

Raul Kalev
raul@winston.ee
Raivo Seppo
Postitusi: 141
Liitunud: Reede 19. August 2005, 18:44:08
Status: Eemal

Re: Laupmannid, von Suhdenid, Burchartid

Postitus Postitas Raivo Seppo »

Burcharti-nimelistest pärast 1920-ndaid pole isiklikult suurt teada, kuid varasemast ikka midagi ja leidub ka Eestis mõningaid järeltulijaid.
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Laupmannid, von Suhdenid, Burchartid

Postitus Postitas Assar »

raulkalev kirjutas:Tere!

Olen oma sugupuud uurides jõudnud välja kolme küsimärgini, millest edasisaamine eeldab ilmselt professionaalsemaid oskusi kui minul. Äkki oskab keegi aidata?

1. Kui palju on Eestis raeapteeki pidanud Burchartite järeltulijaid? Mis on saanud sellest suguvõsast pärast 1920 aastaid, mil nad jäädavalt Eestiga hüvasti jätsid? Jah, ka Glehnid, jpt pärinevad samast sugupuust, kuid siiski huvitaks ennekõike Burchartite põhiharu areng...
2. Las keegi on kuidagi puutunud kokku von Suhdenide ja Laupmannidega? Esimesed tegutsesid Tallinnas, teised Narvas kuid ilmselt ka Sankt Peterburis. Kummastki suguvõsast ei tea ma peale üksikute oma esivanemate nimede kahjuks midagi....

Olen tänulik iga vihje eest!

Lugupidamisega,

Raul Kalev
raul@winston.ee
Kes neid järeltulijaid kokku lugenud on. see suguvõsa tegutseb ikka väga ammusest ajast Tallinnas. Burchardite suguvõsal oli ka üks nö paralleelnimi - Bellawary de Sykawa. Selle järgi tasuks ka infot otsida. Aga saagas on nende kohta näiteks see toimik siis võiks sirvida alates sellest lehest edasi. vaadata seda

Glehnidest osad on abielusidemete kaudu Burcharditega suguluses.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
Vasta

Mine “Sakslased”