Kuidas leida USAst andmeid?

Vasta
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Kuidas leida USAst andmeid?

Postitus Postitas Assar »

Tunnen huvi Arved Elmar Borcki kohta, kes on sündinud 1873 Tartus.
Oli kaupmees ja kusagil 1894 aasta paiku asus ümber USAsse. Teada on veel, et seal abiellus ta kellegi Louisega ning neil olid lapsed:
1. Albrecht *1904
2. Walter *1906
3. Bertha *1910

Võib olla lapsi oli veel. Tean, et nad elasid kusagil New Jersey kandis. Ilmselt on ka lapsed seal sündinud. Vaevalt neist kedagi enam elab, kuid äkki oskab keegi nõu anda, kuidas võiks kontakti leida mõne nende järeltulijaga või kuidas selgitada välja nende edasist saatust. Ameerika on minu jaoks täiesti võõras koht.

Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
malle
Postitusi: 99
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 19:12:04
Status: Eemal

Postitus Postitas malle »

Kuna olen samade probleemidega maadlenud,siis uurisin natuke.
Suurt midagi ei leidnud,aga ehk on abi:Arved,Walter ja Bertha on elanud jah New Jersey osariigis Morrise maakonnas.Albrechtist pole mingit märki.Ja kõigi sünniajad on natuke nihkunud,Berthal isegi kolm aastat ettepoole.
Leidsin sellise koha NJGENWEB Morris County ja seal tegeleb Brianne Kelly-Bly selliste asjadega.Ehk võtad ühendust,lehel saab talle kohe maili saata.
Imelik on,et ma ei leidnud isegi nende matmiskohta.
Ise olen ka NY Eesti Majast abi saanud,aga minu sugulased on kõik Eestis sündinud.
Kõige rohkem infot saaks kindlasti Ancestry.com aga nagu sa ise tead on see tasuline ja krediitkaardiga maksmine pole minuteada Eestist võimalik.Hinnad on seal tegelikult normaalsed.
Veel võibolla kui võtta ühendust Morrise maakonna mõne kirikuga.Aitavad kindlasti nemadki!
Edu sulle ja anna teada kas leidsid midagi
Malle
Assar
Postitusi: 2215
Liitunud: Neljapäev 30. Märts 2006, 09:58:03
Asukoht: Viljandi
Kontakt:
Status: Eemal

Postitus Postitas Assar »

malle kirjutas:Kuna olen samade probleemidega maadlenud,siis uurisin natuke. Suurt midagi ei leidnud,aga ehk on abi:Arved,Walter ja Bertha on elanud jah New Jersey osariigis Morrise maakonnas. Albrechtist pole mingit märki.Ja kõigi sünniajad on natuke nihkunud,Berthal isegi kolm aastat ettepoole. Leidsin sellise koha NJGENWEB Morris County ja seal tegeleb Brianne Kelly-Bly selliste asjadega.Ehk võtad ühendust,lehel saab talle kohe maili saata. Imelik on,et ma ei leidnud isegi nende matmiskohta.
Aitäh Malle!
Arvasin juba, et polegi kedagi, kes oskaks aidata. Kahjuks ei leidnud seda kohta internetis ülesse. Äkki saad täpse aadressi anda.

malle kirjutas: Ise olen ka NY Eesti Majast abi saanud,aga minu sugulased on kõik Eestis sündinud.
Kõige rohkem infot saaks kindlasti Ancestry.com aga nagu sa ise tead on see tasuline ja krediitkaardiga maksmine pole minuteada Eestist võimalik.Hinnad on seal tegelikult normaalsed.
Veel võibolla kui võtta ühendust Morrise maakonna mõne kirikuga.Aitavad kindlasti nemadki! Edu sulle ja anna teada kas leidsid midagi
Püüan ise ka veel natuke uurida seda asja. Kui midagi leian annan kindlasti teada.
Lugupidamisega:
Assar Järvekülg
+ 372 55 32 716
malle
Postitusi: 99
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 19:12:04
Status: Eemal

Postitus Postitas malle »

malle
Postitusi: 99
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 19:12:04
Status: Eemal

Postitus Postitas malle »

Samas veel teistele uuriatele, kes veel ei tea, on Myheritage.com hea koht
kust saab ka väga palju infi välismaal elavate sugulaste kohta.
Tuleb lihtsalt registreeruda,see on tasuta.Otsib nime sadatest andmebaasidest,siiski on osad hiljem tasulised.http://www.myheritage.com/index.php?lang=FI
vallo
Postitusi: 8
Liitunud: Neljapäev 14. Jaanuar 2010, 14:09:01
Status: Eemal

Re: Kuidas leida USAst andmeid?

Postitus Postitas vallo »

Hetkel ei suutnud küll kusagilt seda sadade baaside otsingut leida :(
pakkus igasugu online meiliteenuseid otsinguks.

Otsin Saar -e perekonnanimega isikut, kes emigreerus USA sse.
malle
Postitusi: 99
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 19:12:04
Status: Eemal

Re: Kuidas leida USAst andmeid?

Postitus Postitas malle »

Kas sa võiksid täpsustada perekonnanime Saar. Mõned eesnimed ehk!? Saaresid seal kindlasti 50- ne ringis.
siimens
Postitusi: 6
Liitunud: Pühapäev 02. September 2007, 21:11:09
Status: Eemal

Re: Kuidas leida USAst andmeid?

Postitus Postitas siimens »

http://www.whitepages.com/search/FindPe ... aar&where=" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta

Mine “USA”