Lok'id Neemiskülast Tamme mõisas

Vasta
wahur
Postitusi: 21
Liitunud: Reede 05. Mai 2006, 10:17:05
Status: Eemal

Lok'id Neemiskülast Tamme mõisas

Postitus Postitas wahur »

Uurin Lokkide sugupuud, mille juured on Tammel.
NB! Tamme Lokid ja Lok(k)od on eri liinid mis pärit küll samast Lokko talust kuid seotud vaid naisliini pidi, so. Jaska Andres Rakke külast läks 1759 Lokkole koduväiks, tema järglased on Lokid, Jaska Andrese äiapapa (kah Andres) järglased said Lokko perekonnanime.

Vahur Lokk
Rannu/Tamme Lokkidest, Virumaa Lugenbergidest/Lainemäedest, Vändra Martinsonidest, Haljala Didvidest. Kõik Hüvad huvitavad ka.
Mardo Margumets
Postitusi: 694
Liitunud: Reede 26. August 2005, 00:01:08
Asukoht: Rapla
Kontakt:
Status: Eemal

Re: Lok'id Neemiskülast Tamme mõisas

Postitus Postitas Mardo Margumets »

Kuna siin privaatsõnumit ei saa saata ja wahuri e-maili ka pole märgitud siis teen postituse siia.

Mind huvitaks Teie uuritud Martinsonid.
Kas Teil leidub ka andmeid Kergust pärit Martinsonide ja Martensite kohta?
Eriti huvitaks Kergust, Sohlu talust pärit Martinsonid.

Minu sugupuus on olemas ka Hans Martinson (07.07.1793 - 1861) (Elas Vana-Vändras Karjavarre t, 1837 Kärus Wana-Alle Jättama t. ) ja tema abikaasa Ann'i (1791-1834) järglased. Kas ka Teil on nende kohta andmeid?
wahur
Postitusi: 21
Liitunud: Reede 05. Mai 2006, 10:17:05
Status: Eemal

Postitus Postitas wahur »

Martinsonid olid minu ema isa vanemad. Ise pole sügavalt kaevata jõudnud aga emal peaks selle kohta midagi öelda olema küll. Uurin temalt järele.

Wahur
Rannu/Tamme Lokkidest, Virumaa Lugenbergidest/Lainemäedest, Vändra Martinsonidest, Haljala Didvidest. Kõik Hüvad huvitavad ka.
Eneli V
Postitusi: 30
Liitunud: Esmaspäev 08. Mai 2006, 09:51:05
Status: Eemal

wahur

Postitus Postitas Eneli V »

Tere!
Minu vanavanavanatädi Juuli Murro sünd.28.04.1869 U-Vändras abiellus Mart Martinsoniga sünd.05.01.1869(vanemad Mart ja Kai). Oli viis last-täisksvanuks sai kaks Anette ja Liisa.
Vanavanavanatädi Madli(Murro) Rõõmussaare poeg Kristjan abiellus 26.05.1918 Liisa Martinsoniga sünd.18.071891(vanemad Taavet ja Juula).
Kaks tütart Agnes ja Vaike.Mõlemad surnud noorelt.
Kui täpsed need andmed on- ei oska öelda. Ei ole kõigesse süvenenud,kuna uurin mitut haru.
Vasta

Mine “Rannu kihelkond”