Kõik geni.com kasutajad!!!

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Triinuxas
Postitusi: 18
Liitunud: Teisipäev 28. Detsember 2010, 02:07:12
Asukoht: Viljandi linn , Käravete Ambla vald
Status: Eemal

Re: Kõik geni.com kasutajad!!!

Postitus Postitas Triinuxas »

Tere!
Tundub, et mu küsimus läheb ehk põhiteemast veidi eemale aga siiski.
Kas kellelgi on kogemusi Geni mitteallumatusega... st püüdes andmeid sisestada, a la sünniaeg ja salvestades, aga olles ära laadinud ja naasnud tagasi Puu-lehele, on andmed siiski vanad, või puuduvad.
Selline probleem kummitab mind viimased poolteist nädalat. Nime muudab, aga kuupäevi ei.
Triinu
Isapool:Kask(Ambla,Avinurme),Medrei,Rosenberg(Ambla),Erlbaum,Kutsmann(Ambla),Rüga,Plaado(Võrumaa),Vaaks(Obinitsa)Emapool:Jaeski(Vastemõisa),Juhkov(Ida-Virumaa),Vinni,Laur Muud:Türk,Kaasik(Järva-Madise),Tultsev,Lipand,Kõdar,Nurk,Pugal
Mari.Sarv
Postitusi: 800
Liitunud: Esmaspäev 20. November 2006, 15:34:11
Status: Eemal

Re: Kõik geni.com kasutajad!!!

Postitus Postitas Mari.Sarv »

Jah, kuupäevad seal tõesti praegu ei tööta hästi - parandamine käib. Peaksid saama kuupäevi sisestada vormingus 20 Mar 2011, st. ingliskeelse lühendiga keskel. Kui mitte puuvaates, siis isikulehel on seni toiminud.
Triinuxas
Postitusi: 18
Liitunud: Teisipäev 28. Detsember 2010, 02:07:12
Asukoht: Viljandi linn , Käravete Ambla vald
Status: Eemal

Re: Kõik geni.com kasutajad!!!

Postitus Postitas Triinuxas »

Tänud ! :)
Isapool:Kask(Ambla,Avinurme),Medrei,Rosenberg(Ambla),Erlbaum,Kutsmann(Ambla),Rüga,Plaado(Võrumaa),Vaaks(Obinitsa)Emapool:Jaeski(Vastemõisa),Juhkov(Ida-Virumaa),Vinni,Laur Muud:Türk,Kaasik(Järva-Madise),Tultsev,Lipand,Kõdar,Nurk,Pugal
malle
Postitusi: 99
Liitunud: Teisipäev 03. Aprill 2007, 19:12:04
Status: Eemal

Re: Kõik geni.com kasutajad!!!

Postitus Postitas malle »

Oh oh! Olen selle teema autor.
Põhimõte geni`sse minna oli lihtne, leida sugulased, kes on mööda ilma laiali! Või oskab keegi tulemuslikke näpunäiteid siia tuua , kuidas neid leida? Olen ise võtnud ühendust USA ja Rootsiga. Olen saatnud meile ka Venemaale, tulemusteta!
Loomulikult kaasneb geni´ga ka mingi vastutus. Siiski on minu jaoks tegemist globaalse võrguga. Seda kuritarvitada on ülim vastutustundetus.
Minu jaoks teatud " kirejad " siin (nagu n. f.......,kes siis ootab hiljem tarkade klubi sõnavõtu ära ja jääb siis sügavasse unne) on tatikad- sõna otseses mõttes.
Annaksin siia ka järgmise hea teema- Eestlase iseloom.
Minu arust ülimalt hea teema läbi aegade!
fossiil
Postitusi: 376
Liitunud: Kolmapäev 02. Juuni 2010, 15:21:06
Status: Eemal

Re: Kõik geni.com kasutajad!!!

Postitus Postitas fossiil »

Miks nii vihaselt ja halvustavalt kohe.
Ei tea nüüd, kas eestlase iseloomuomaduseks on tõesti teisitiarvajaid kirejateks ja tatikateks sõimata... ma seda väga ei usu. Sellised avaldused sõltuvad muudest näitajatest kui rahvus.
Ja teadmata küll, keda sa selle n.f all silmas pead (ühtegi sellenimelist siin silma ei hakanud), julgen arvata, et kuid inimene ütleb välja oma arvamuse ja sellele kindlaks jääb, siis ei pea ta oma arvamust iga natukese aja tagant uuesti avaldamas käima (ainuüksi selle jaoks, et mõned tarkade klubi liikmed teda unnevajunuks ei peaks).
Ja leidub neidki inimesi, kes ründava stiili peale lihtsalt eemalduvad, leides et pole mõtet väidelda kaaslasega, kes argumeteerimise asemel sõimama hakkab.

Mis aga Genisse puutub, siis kahtlemata on see hea võimalus leida oma esiisade tänapäevaseid järeltulijaid. Samal otstarbel kasutan seda minagi (kuigi pean end suhteliselt oskamatuks kasutajaks).
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”