otsin oma poolõde

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
Kyllika
Status: Eemal

otsin oma poolõde

Postitus Postitas Kyllika » Kolmapäev 31. Märts 2010, 16:39:03

uurides oma sugupuud, leidsin, et mul on poolõde, kellest siiani polnud aimugi. tean temast vaid niipalju, et ta sündis 24.sept.1952 ema nimi on Ellen Magdaleena Pani, aga õe nime ei tea, isa nimi on Leo. Raske on nii väheste andmetega leida, aga võib olla õnnelik juhus, et sa ise loed seda kirja, võta minuga ühendust: kylli88@gmail.com või vasta sellele kirjale

nuuskur

Re: otsin oma poolõde

Postitus Postitas nuuskur » Esmaspäev 26. Aprill 2010, 21:07:04

tere kyllika, olen enam-vähem samas olukorras kui sina kuigi minuarust oled minust paremas olukorras , mina tean ainult oma õe (poolõe) isanime. olen uurimises niikaugele jõudnud, et võtsin ühendust rahvastikuregistriga telnumbril 671 5292, seal oldi lahkesti nõus mind aitama aga andmete nappuse tõttu ei saadud . soovitan sul helistada sellel numbril.minult küsiti õe sünniaeag, mida ma kahjuks ei teadnud aga sinul see ju teada.edu sulle! nuuskur.

Hilvi

Re: otsin oma poolõde

Postitus Postitas Hilvi » Teisipäev 27. Aprill 2010, 12:29:04

Tere!
Sama siinpool.Mu abikaasal peaks juttude järgi olema isegi kaks poolõde.Ei tea mis andmeid rahvastiku registrist antakse,kui tean isa andmeid,ega ta laste andmeid ei anta välja.Kui üldse ongi ametlikult vormistatud lasteks.Millest alustada?Tervitustega Hilvi

Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”