Sugulaste otsimine St. Peterburgist

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Sugulaste otsimine St. Peterburgist

Postitus Postitas mibeko »

Tere,
Kas kellelgil on kogemusi sugulaste otsimisel St. Peterburgi Perekonnaseisu ametite arhiividest või andmeid isikutest, kes selle teemaga tegelevad?
Sealsest athiivist sain teada oma isa abielude registreerimist ja lahutustest enne sõda ja peale sõda. Olemas on andmed aktide numbritega.
Abikaasade nimesid teates ei olnud. Kirjutasin uuesti, et saada teada nimed, kuid vastust pole aasta jooksul tulnud.

Ehk on keegi nõus mind aitama otsingute sisestamisega Venemaa foorumitesse, kus otsitakse sugulasi?

Ette tänades.
Mikhalek
Postitusi: 1
Liitunud: Reede 05. Mai 2017, 14:55:05
Status: Eemal

Re: Sugulaste otsimine St. Peterburgist

Postitus Postitas Mikhalek »

Tervitused!
Minu nimi on Michael, ma elan Peterburis.
Valmis aidata otsimisel esivanemad.
Mul on vähe kogemusi leida infot oma esivanemate, Venemaa ressursse.
Tulenevalt asjaolust, et ma ise otsin infot oma vanavanaisa Eesti.
erich
Postitusi: 61
Liitunud: Pühapäev 19. Veebruar 2017, 14:35:02
Status: Eemal

Re: Sugulaste otsimine St. Peterburgist

Postitus Postitas erich »

Mis nime kandis su vanaisa ja kus ta elas .On sul vanaisast mingit infot pane üles siis saame aitada
mibeko
Postitusi: 122
Liitunud: Neljapäev 05. Juuni 2014, 17:48:06
Status: Eemal

Re: Sugulaste otsimine St. Peterburgist

Postitus Postitas mibeko »

Tere,

Vabandage, et vastus hilines.
Minu vanaisa nimi oli Oskar Sild Karl pg. (* 1874 + 1956 ) https://www.geni.com/people/Oskar-Sild/ ... 8645346304

OSKAR SILD elas oma perekonnaga Пустошь Березняк Узьминской волости Гдовского уезда 01.08.1927.года Березняк Подолского сельсовата Струго - Красненского района Лужского уезда Ленинградской области, kuni 1930 aastani. Võib arvata, et kuuluti Domkino kiriku piirkonda.
1930 - 1933.a oli Siberis. 1933 - 1937 aastani elas Luuga rajoonis. 1938 - 1946 andmed puuduvad. 1946. aaastal tuli tütre juurde Jänes tallu Viljandimaale. Suri 1956 . aastal Viljandis.

Teadmata on millisest Eestimaa piirkonnast mindi Venemaale ja millal?
Postitasin ka foorumisse uue päringu "Kas keegi saaks aidata" laupäeval 20. mail 2017 .a

On olemas erinevaid dokumente Venemaa arhiividest , kuid neid pole siia võimalik lisada.
Palun saatke oma emaili aadress.

Teid ette tänades.
Benno
sugulus.sisamaki@gmail.com
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”