Kust otsida inimest

Perekonna ajaloo alased küsimused ja vastused, mis ei sobi geograafiliste või olemasolevate temaatiliste foorumite alla
Vasta
mary1101
Postitusi: 63
Liitunud: Neljapäev 04. Oktoober 2012, 21:29:10
Status: Eemal

Kust otsida inimest

Postitus Postitas mary1101 »

Tere!

Soovin väga leida rohkem infot Anton Treufeldi kohta, sündinud 1832, Pöide kihelkonnas, Saaremaal.
Viimane kanne , mille tema kohta olen leidnud Eestimaal, on soldatiks minemine 1855 Saaga EAA.1865.4.349/2:166?1362,412,904,90,0.
Hilisematel aastatel ei ole tema kohta leidnud mittemingisugust infot ei perekonnakirjadest ega personaalraamatutest.
Kuna osa tema perekonda liikus edasi Riiga, siis õnnestus leida järgmine info tema kohta Riia St.Jacobi kirikuraamatust, kus ta oli vaderiks õelapse ristimisel 1878 aastal ( Viimane kanne parempoolsel lehel. Antoni nime ees mingi märge?) http://www.lvva-raduraksti.lv/en/menu/l ... /7570.html ( kaader 59)
Minu küsimus - kuids liikusid sel ajal inimesed?
Kas on võimalik , et lapse ristsetele Riiga mindi ka Eestist?
Või tuleb Antonit otsida ikkagi Lätimaalt? Olen läbi vaadanud erinevaid Riia ja Riia lähiümbruse kirikuraamatuid, kuid ei ole leidnud midagi Antoni kohta. Küll aga tema õe ja venna kohta.
Oskab keegi anda nõu, kust võiks otsida . Huvitab , kas Anton võttis naise ning kas tal oli järglasi.

Tänan!

Mary
Vasta

Mine “Perekonna ajalugu (üldküsimused)”